Taśma dwustronna  /  Taśmy dwustronnie klejące  /  Taśma dwustronna piankowa  / Taśma banerowa

Taśmy dwustronne znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia oraz gałęziach przemysłu. Dwustronne taśmy klejące wykorzystujemy również bardzo często w życiu codziennym, gdy trzeba coś przykleić, naprawić. Tego rodzaju taśmy są wręcz uniwersalne i bardzo popularne.

Charakteryzują się wysoką odpornością i siłą klejenia. Już mały kawałek dwustronnej taśmy klejącej, pozwoli na zamontowanie oraz przyklejenie również nieco większych elementów. Taśma dwustronna piankowa, najczęściej wykorzystywana jest do połączenia elementów o nierównej powierzchni. Bardzo dobrze niweluje wszelkie nierówności i trwale łączy.

Taka taśma jest bardzo odporna na wysoką temperaturę, wilgoć i promieniowanie UV. Taśmy stosowane są także powszechnie przez branżę reklamową (taśma banerowa). W naszej ofercie, Klienci znajdą wiele rodzajów taśm dwustronnych – taśmy dwustronne gładkie / wzmacniane tkaniną/ taśmy banerowe /piankowe. Jeśli szukasz specjalistycznej taśmy dwustronnej, skontaktuj się z nami.

Produkcja taśmy dwustronne na zamówienie – zamów wybrana przez Ciebie szerokości i długość. Dodatkowo różnego rodzaju kleje do różnych powierzchni.