Taśmy pakowe / Taśmy opakowaniowe / Taśmy samoprzylepne / Taśmy klejące z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem – polecamy Państwu wysokiej jakości taśmy pakowe. Nasz produkty są produkowane głownie w UE. W zależności od wymagań i zapotrzebowania taśmy pakowe dobierane są indywidualnie.

Ogólny podział taśm klejących ze względu na miejsce użycia/podział do czego będą przyklejane:

Taśma klejąca akrylowa – najbardziej popularna  najczęściej spotykana taśma pakowa samoprzylepna. Znakomicie sprawdzi się przy zaklejaniu kartonów oraz przy oklejaniu opakowań owiniętych folią stretch. Stosowany w takiej taśmę klej nie daje nam jednak gwarancji „utrzymania” się taśmy na opakowaniach w trudnych warunkach tj. np. w chłodni, magazyn zewnętrzny gdzie panuje duża wilgotność lub obniżona temperatura.

Taśma klejąca kauczukowa hotmelt – jest to taśma samoprzylepna z mocniejszym klejem kauczukowym syntetycznym. Zastosowany do produkcji tej taśmy klej charakteryzuje się dużo większą odpornością na obniżone temperatury i na podwyższoną wilgotność, a jego siła klejenia jest wyższa w stosunku do kleju akrylowego. Stosowany przez bardziej wymagających klientów.

Taśma klejąca solvent (kauczuk naturalny) – jest to najwyższej jakości taśma pakowa stosowana w miejscach gdzie stawiane są wysokie wymagania dotyczące jakości. Stosowany w niej klej – kauczuk naturalny – jest najmocniejszym klejem. Taśma klejąca solvent znakomicie nadaje się do zaklejania opakowań składowanych w chłodniach, w pomieszczeniach z podwyższonej wilgotności, w miejscach zapylonych.

Cechą charakterystyczną taśm pakowych jest ich wysoka wytrzymałość. Taśmy pakowe produkowane są z wytrzymałej folii, pokrytej np. akrylowym, mocnym klejem. Tego typu taśmy bardzo dobrze sprawdzają się w zaklejaniu kartonów, przesyłek, a nawet większych i cięższych rzeczy. Taśma klejąca akrylowa, kauczukowa czy solvent, które znajdują się w naszej ofercie, spełnią Państwa oczekiwania zarówno w życiu codziennym, jak i w magazynie, firmie, miejscu pracy. Ze względu na swoje właściwości i odpowiednie przystosowanie do różnych warunków, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zostaną użyte, nawet w najtrudniejszych warunkach – np. chłodnia czy magazyn zewnętrzny, chłodne pomieszczenie. Taśmy są również odporne na wilgoć, co pozwala na ich używanie w każdych warunkach atmosferycznych. Zastosowany w taśmie klejącej solvent kauczuk, najmocniejszy klej, doskonale sprawdzi się np. w miejscach zapylonych. Gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania naszych produktów. każda z taśm może byc dla Państwa wyprodukowana z nadrukiem.

Taśmy z nadrukiem porównanie

 

Taśmy z nadrukiem: kolor tła do wyboru. Standardowo biały lub transparent.

Taśmy z nadrukiem cennik poniżej:

tasmy z nadrukiem firmowym

Skontaktuj się z nami